Конотопчанам до уваги: бійців добробатів, які не мають статусу учасника АТО, запрошують оновити довідки, які дають право на пільговий проїзд

Суспільство | 12:00, 23.12.2017
 Поділитися

Поділитися в

На цьому під час засідання Координаційної ради з надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей наголосила заступник директора Департаменту соціального захисту населення Людмила МУСІЯКА.

«Обласна програма здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах спочатку приймалася на 2016-2017 роки. І лише у вересні на сесії обласної ради термін її дії було продовжено до 2020 року, – повідомила Людмила Мусіяка. – Але до вересня до нас звернулося 12 осіб із числа добровольців, які не мають статусу учасника бойових дій. Ми їм видали відповідні довідки до кінця дії програми (на той час це був кінець 2017 року). Добровольцям необхідно звернутися до нас і принести свої фотокартки для отримання нових довідок, які дають право на пільговий проїзд до 2020 року».

Також під час засідання координаційної ради її учасники затвердили видачу такої довідки жителю міста Шостка учаснику бойових дій Олександру САЛОВУ, який вперше звернувся до Департаменту соцзахисту населення.

Олександр Салов – це легендарний боєць, який у віці понад 70 років потрапив в одну із найгарячіших точок в зоні АТО – Донецький аеропорт, розповіли про нього побратими. У вересні 2014 року він був поранений, про що є відповідні документи із лікувального закладу. Це людина-легенда, яка, без сумніву, має отримати довідку на пільговий проїзд, хоча і не визнана поки що законодавством, як учасник бойових дій. Тож учасники координаційної ради одноголосно проголосували за видачу довідки Олександру Салову.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: