Конотоп єдиний в області, хто виконав Закон про декомунізацію на 100%

Суспільство | 10:00, 19.03.2016
 Поділитися

Поділитися в

На сьогоднішній день усі вулиці в місті перейменовані, пам’ятники знесені. Боротьба із рештками комуністичного режиму відбулася відносно спокійно. Єдине, що викликало багато розмов – це перейменування деяких вулиць.

Справжнісінький скандал прокотився містом у грудні минулого року, коли мешканці вулиці Щорса дізналися, що тепер їхня вулиця носитиме ім’я  Олександра Музичка. Дискусії на цю тему сягнули далеко за межі Конотопа і навіть потрапили до сюжетів столичного телебачення. Назва вулиці імені Григорія Михальова не сподобалась жителям 4-го провулку Будьонного. Після численних баталій у сесійній залі та предметних розмов на вищезгадану тему міська влада все ж таки змінила своє рішення. Тож тепер вулиця, яку хотіли назвати ім’ям Музичка, носитиме назву Щаслива, а замість вулиці Григорія Михальова буде тепер провулок Григорія Сковороди.

Таблички з новими назвами вулиць вже виготовлені. Їх повинні встановити до кінця березня.  Перейменування 72 топонімічних об’єктів в рамках декомунізації обійшлося місту в 15 тис 600 грн.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: