Конотоп впроваджуватиме у місті принципи громадського бюджету

 Поділитися

Поділитися в

Наше місто на конкурсній основі увійшло у число учасників проекту «Адвокація громадського бюджету для успішної реформи децентралізації», і протягом наступних декількох місяців за підтримки координаторів проекту, спільно з залученими експертами впроваджуватиме у місті принципи громадського бюджету.

Про це повідомляє управління економіки міської ради.

20 липня 2018 року начальник управління економіки міської ради Людмила Гапєєва та представники ГО «Міжрегіональний інститут розвитку громад» прийняли участь у стартовому воркшопі: «Впровадження громадської моделі бюджету участі в містах України»(м.Київ).

«Для нас громадський бюджет є інструментом для активізації участі мешканців у життєдіяльності міста, своєрідним поштовхом для розвитку громади», – відзначила Людмила Гапєєва.

Під час воркшопу представники органів місцевого самоврядування та громадськості ділилися власним досвідом громадського бюджету, окреслили проблеми та успішні практики.

Серед піднятих питань: переваги громадської моделі бюджету участі, взаємодія з населенням та побудова ефективної інформаційної кампанії, особливості управління, проблематика в бюджетуванні та реалізації проектів тощо.

Проект впроваджується Центром розвитку інновацій в межах програми Європейського Союзу «Підтримка громадянського суспільства в Україні» за підтримки Центру демократії та верховенства права (DEM) та Реанімаційного Пакету Реформ (РПР).

Міста-учасники – Київ, Львів, Полтава, Рівне, Житомир, Суми, Луцьк, Тернопіль, Конотоп, Вишгород, Буча, Новоград-Волинський, Славутич, Переяслав-Хмельницький, Славута.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: