Конотоп пасе задніх щодо безпеки та комфорту дорожнього руху

Суспільство | 10:09, 13.11.2017
 Поділитися

Поділитися в

Всеукраїнська громадська організація «Дорожній патруль» розпочала вивчення стану забезпечення безпеки та комфортного дорожнього руху в містах України.

За попередніми даними, серед міст обласного підпорядкування в Сумській області Конотоп займає останнє місце за більшістю показників і по десятибальній шкалі ледве дотягує до 3.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє Ігор Чорний.

Так, майже 90% опитаних водіїв назвали стан дорожнього полотна незадовільним та небезпечним для руху.

На їх думку суттєвого покращення і оновлення потребує майже вся дорожня розмітка в м. Конотоп. Щодо «вбивчих» для авто напрямків, то лідирують дороги по вулицям Клубній, Красногірській та на ділянці Успенсько-Троїцька, 70 – Шевченка, 67.

Переважна більшість пішоходів (до 77%) також висловлює невдоволення станом пішохідних переходів та тротуарів в місті. Найбільш «славетними», на думку респондентів є «зебра» на перехресті проспекту Миру та вул. Б.Лузанів (постійна калюжа), а також біля церкви Покрови по вул. Успенсько-Троїцькій (пішохідний перехід направлений «в нікуди» – на земляний тротуар чи калюжу).

Найбільше нарікань опитаних було на стан тротуару, а точніше на його відсутність, по проспекту Миру (від буд. 10 до буд. 80 і по обидва боки) та по вул. Б. Лузанів на підході до Сінного ринку.

Щодо освітлення, то 67% опитаних обурені «дискримінацією» околиць міста, які до цього часу чомусь «перебувають в темряві».

Найбільш цікава ситуація в м. Конотоп склалася зі світлофорами, яких в місті, в перерахунку на кількість населення, найбільше в Сумській області.

За цим показником Конотоп «випередив» Шостку в 3,5 рази, а Суми – майже в 1,5. Хоча їх кількість, на думку опитаних, призвела лише до ускладнення дорожнього руху в місті, особливо по проспекту Миру.

Найбільше негараздів проявилось після встановлення нового світлофору на перехресті проспект Миру-вул. Свободи -вул. Б.Хмельницького, яким не було вирішено проблеми виїзду з вул. Б.Хмельницького на вул. Свободи і взагалі ускладнило автомобільний та пішохідний рух перехрестям.

Недоцільним вважають також встановлення світлофору біля школи № 10, робота якого актуальна тільки під час навчально процесу (на думку опитаних там достатньо поставити світлофор з кнопкою для пішоходів).

Однак найбільше нарікань, які граничать з нецензурщиною в адресу міської влади було на те, що нові світлофори не перемикається на нічний режим і працює цілодобово.

У більшості опитаних також викликає здивування висловленими міською владою намірами поставити ще світлофори біля школи № 12, які ще більше ускладнять дорожній рух.

На думку респондентів, там достатньо поставити «кнопку», а також облаштувати належним чином виходи зі школи.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: