Конотоп долучився до всесвітньої акції «Година Землі» + ФОТО

Суспільство | 12:11, 19.03.2016
 Поділитися

Поділитися в

В рамках всесвітньої акції «Година Землі» всі охочі жителі Сумщини 19 березня о 20:30 вимкнуть світло в оселі. Акція передбачає символічні 60 хвилин без електроенергії.

Як зазначають організатори, сутність кампанії – у щоденних діях кожної людини у сфері енергоефективності, збереженні навколишнього природного середовища, ощадливого використання природних ресурсів задля подолання проблем зміни клімату і досягнення гармонії з природою.

До відома, «Година Землі» була започаткована Всесвітнім фондом природи (WWF) у 2007 році в Австралії. З того часу ініціатива об’єднала людей з різних континентів у прагненні жити в гармонії з природою. Україна приєдналася до всесвітньої кампанії у 2009 році.

Минулого року акція відзначилася безпрецедентним успіхом. До неї приєдналися понад 7 тисяч міст у 172 країнах світу. В Україні до кампанії долучилися понад 50 міст і містечок.

У Конотопі до «Години Землі» вже долучилися учні загальноосвітніх навчальних закладів, які активно беруть учать в естафеті добрих справ. Зокрема, у Конотопській гімназії в рамках підготовки до участі в природоохоронному русі “Година Землі” діти виготовили агітаційні плакати з метою заоохотити людей щось змінити у своєму житті заради Планети.a278_na219_n

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: