Реклама
kontakt

Колишній директор конотопського музею хоче очолити обласний

Суспільство | 09:44, 20.04.2017
 Поділитися

Поділитися в

Конкурс керівників закладів культури стартував на Сумщині. Директорів обирають у театр для дітей та юнацтва, обласну філармонію и та художній музей ім.Онацького.

Очолити обласний художній музей ім.Онацького хочуть 4 людини. Це Надія Юрченко, яка на сьогодні виконує обов’язки директора закладу. Їй 70 років. Закінчила Київський художній інститут за фахом мистецтвознавець. Керує музеєм останні півроку.

Ще один претендент – молодший науковий співробітник цього музею – Олексій Сємашко, 39 років. За освітою вчитель англійської мови, зарубіжної літератури та основ інформатики. У музеї працює 8 років.

На крісло директора закладу претендує і заступник директора міської комунальної галереї – Дмитро Євдокимчик. 42 роки. Має диплом Харківського інституту культури за спеціальністю музейна справа та охорона пам’яток історії та культури. Заступником директора агенції промоції працює останній 5 років.

Очолювати музей хоче і Артур Мокрусов, 29 років. Закінчив історичний факультет Одеського Національного університету. 5 років очолював конотопський краєзнавчий музей, потім залишив посаду через денну форму навчання в аспірантурі Київської академії керівних кадрів культури і мистецтв. Зараз, за сумісництвом, працює науковим співробітником цього музею.

Обирати переможців спеціальні комісії будуть 20 квітня, після того як заслухають виступи кожного кандидата. Про це повідомляють UA Суми.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: