Кого шукають роботодавці Сумщини?

Суспільство | 17:34, 28.03.2017
 Поділитися

Поділитися в

На сьогодні у Сумській області вже укомплектовано майже 4 тисячі вакансій та ще 265 роботодавці шукають працівників. Про це йдеться на сайті Сумської ОДА.

Повідомляється, що збільшення попиту на робочу силу загалом стосується кількох окремих галузей. Зокрема зростання кількості вакансій для жителів Сумської області пов’язане з початком сезонних робіт – йдеться на інформресурсі. Робітники наразі затребувані в сільськогосподарській, лісовій та переробній промисловості.

Як зазначив директор обласної служби зайнятості Володимир Підлісний,  обласний центр зайнятості вже відреагував на цю тенденцію створенням Банку перспективної потреби в працівниках для виконання сезонних робіт на Сумщині.

Він налічує майже 5 тис. сезонних робочих місць від 400 роботодавців. Є навіть робочі місця з наданням житла. Сезонних працівників найбільше потребують роботодавці сільського господарства, лісгоспів, переробної промисловості. То ж у незайнятих жителів Сумщини, готових працювати за цими напрямками діяльності, з’явився реальний шанс нарешті працевлаштуватися.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: