Керівники міст Сумщини підпишуть багатосторонній Меморандум

Політика | 17:26, 13.01.2016
 Поділитися

Поділитися в

Сумська обласна рада розпочала активну роботу щодо впровадження сучасних технологій в оновленні системи місцевого самоврядування. Керівництво Сумської облради отримало пропозицію щодо підтримки від волонтерської команди Порталу державних послуг IGOV для надання адміністративних послуг населенню області в електронному вигляді.

Портал державних послуг IGOV зроблено в рамках боротьби з корупцією в Україні та вдосконалення бізнес-процесів у державних органах. Це платформа, на якій державні послуги України запускаються в електронній формі. Наразі в Україні існує більше 1200 державних послуг, і мета проекту – перевести всі ці послуги в електронну форму до кінця 2016 року. На порталі 214 послуги доступно он-лайн; 42 – незабаром будуть доступні; 922 – в роботі.

Підписання багатостороннього Меморандуму між головою Сумської обласної ради Семеном Салатенком, головою Охтирської районної ради Романом Бубликом, Глухівським міським головою Мішелем Терещенком, Конотопським міським головою Артемом Семеніхіним, Роменським міським головою Cергієм Салатуном, Сумським міським головою Олександром Лисенком та головою громадської організації «Технології проти корупції» Дмитром Дубілетом відбудеться 14 січня о 10.00 в адміністративному будинку Сумської обласної ради.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: