Реклама
kontakt

Кайданки як аргумент: хто і про що розмовляв на засіданні Дискус клубу у Конотопі?

Суспільство | 13:00, 16.04.2017
 Поділитися

Поділитися в

Днями у Конотопі відбулася зйомка 11-го засідання Дискус клубу із сумським журналістом Максимом Еделем. На відкритий діалог організатори запрошували усіх бажаючих політичних і громадських активістів райцентру, а також представників виконавчої влади.

У якості теми для обговорення присутнім запропонували тезу – політична криза у Конотопі, її наслідки та можливі шляхи вирішення. Скористатися можливістю публічно заявити про своє бачення ситуації загалом скористалося шестеро представників козацького міста.

Серед них – секретар Конотопської міської ради Олена Багрянцева, голова Конотопського осередку РПЛ – Спартак Сергієнко, депутат Конотопської міської ради – Тарас Омельченко, громадська активістка Марина Люшина, підприємець і екс-депутат двох скликань Сергій Концедал та член виконкому Конотопської міської ради Юрій Ведмідь.

То ж почути про внутрішні протиріччя у конотопському політикумі глядачі Дискус клубу отримали можливість від людей із активною громадянською позицією. До слова, для самих дискусіянтів відеозйомка стала чудовою нагодою, як то кажуть “винести сміття з хати”, –  і на адресу міського очільника пролунало чимало критичних зауважень та навіть відкритих звинувачень. Один із ораторів у якості прозорого натяку навіть приніс до зали кайданки.

Судячи із перебігу розмови, напружені стосунки між мером і нині опозиційними до нього представниками депутатського корпусу склалися через відсутність відкритого діалогу між ними у рамках незалежної публічної платформи.

Виходячи із озвучених реалій конотопського політикуму у міста є два шляхи: або сторони таки об’єднаються навколо дієвої програми розвитку міста, або на буремний райцентр чекає неминучий колапс і перевибори – такі підсумки зробив для себе модератор полілогу Максим Едель.

Повну версію перебігу розмови дивіться за посиланням – виїзне засідання Дискус клубу у Конотопі.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: