Із площі Миру зникне “Планета Секонд-хенд”

Суспільство | 14:27, 28.03.2016
 Поділитися

Поділитися в

Рішення про закриття магазину дешевого одягу прийняли сьогодні члени виконкому міської ради. Підставою для цього стали скарги декількох мешканців будинку №2 по площі Миру, в якому і знаходиться магазин.

Скарги на те, що власники секонду отруюють мешканців формальдегідом, за допомогою якого обробляється одяг з Європи, накопичувавалися у міській раді уже давно. У червні минулого року власнику магазина запропонували знайти нове нежитлове приміщення для ведення своєї господарської діяльності у термін до 1 липня. Представників Планети це аж ніяк не влаштовувало, бо нежитлові приміщення, як правило, знаходяться десь на околицях міста або в непрохідних місцях, тож торгувати в них – собі на збиток. Та й покупці не підтримали ідею з перенесенням магазину в інше місце. Влітку на касі  “Планети Секонд Хенд” люди залишали свої підписи на користь магазину.

У березні цього року історія “Планети” остаточно добігла кінця. І крапку в ній поставили члени виконкому, прийнявши рішення “Про обмеження торговельної діяльності магазину “Планета Секонд-Хенд” за адресою пл. Миру,2″.

Інформації для покупців про те, куди переїде найпопулярніший у місті секонд-хенд, адміністрація магазину поки що не надавала.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: