Ігор Молоток – Людина року-2016 на Сумщині

Політика | 18:01, 11.01.2017
 Поділитися

Поділитися в

За результатами опитування громадської думки на інформаційному ресурсі «Сумські дебати» народний депутат України Ігор Молоток посів перше місце.

Інтернет-опитування стосувалось оцінки діяльності парламентарів, керівників місцевих адміністрацій, міських голів. У користувачів була можливість самим обирати кандидатуру для голосування.

Свої голоси за Ігоря Молотка віддали понад 4,5 тис. жителів області, що на 2 тис. голосів більше, ніж у народного депутата України Владислава Бухарєва, який посів друге місце у рейтингу.

Популярність парламентаря Ігоря Молотка пояснюється досить просто. Насамперед – особистими професійними діловими якостями. Нагадаємо, що в 2016 році за його ініціативи було проведене виїзне засідання бюджетного комітету Верховної Ради України в Шостці, за результатами якого було зроблено детальний аналіз соціально-економічного стану і перспектив розвитку Сумщини. Як наслідок, вдалось залучити значні кошти з держбюджету на соцекономрозвиток регіону.

Зазначимо, що за результатами рейтингової оцінки громадянської мережі «ОПОРА» в 2016 році серед народних обранців від Сумщини, народний депутат Ігор Молоток теж посів перше місце, а його колега Владислав Бухарєв – друге.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: