Голова постійної комісії обласної ради – конотопчанка Олена Сердюк ініціювала звернення до керівників країни

Політика | 17:08, 13.01.2016
 Поділитися

Поділитися в

 Депутати постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва на своєму засіданні 12 січня одностайно висловились за пропозицію голови комісії Олени Сердюк звернутися до Президента України, парламенту та уряду щодо необхідності врегулювати на законодавчому рівні питання фінансування пільгового перевезення громадян.

Як відомо, відшкодування виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян, які мають на нього право згідно з законодавством, проводяться за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам. Однак, у Законі України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» не передбачений міжбюджетний трансферт з державного бюджету.

«До мене як депутата і моїх колег неодноразово зверталися перевізники через неврегульованість на сьогодні взагалі питання відшкодування їм витрат за пільгове перевезення, – зазначила Олена Сердюк. – Добігає середини перший місяць нового року, а держава має борг перед тими, хто в області надає послуги з перевезення пільговиків, ще за минулий рік у сумі 6,54 млн. грн. Тому ми з колегами і вирішили підготувати звернення до керівництва країни, аби упередити соціальну напругу в регіоні».

Депутати обласної ради на загальних зборах також підтримали цю ініціативу і вирішили винести на розгляд сесії проект рішення про звернення.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: