Газету «Конотопський край» будуть роздержавлювати: зроблено перший крок до реформування

Суспільство | 08:40, 28.01.2016
 Поділитися

Поділитися в

Вчора на Сумщині було зроблено перший крок до реформування міцевих ЗМІ. В обласній раді зібралися керівники місцевих комунальних друкованих засобів масової інформації Сумщини, в тому числі і конотопської газети «Конотопський край», співзасновниками якої виступає міська рада та колектив редакції. Тема розмови: реалізація Закону України «Про реформування ЗМІ», який вступив у дію з першого січня 2016 року.
Як зазначила заступник голови обласної ради Лілія Ричкіна, обласна рада спільно з Асоціацією регіональних ЗМІ Сумщини, обласною організацією НСЖУ зібрали керівників комунальних видань області, щоб спільно розібратися в юридичних аспектах реформування, за можливості забезпечити роздатковим матеріалом – зразками протоколів зборів колективів редакцій, договорів на висвітлення, «дорожньої карти» реформування комунальних газет.
Редакторами газет було вирішено підтримувати одне одного, а особливо в період реорганізації, та звернутися від імені Асоціації регіональних ЗМІ Сумщини до різних гілок обласної влади, аби провести ще одну подібну нараду, тільки тепер уже спільно з представниками співзасновників їхніх видань – міськими головами, очільниками районних рад і адміністрацій.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: