ФОТОФАКТ: звідки з’явилися рукотворні гейзери на Загребеллі?

Суспільство | 13:45, 9.01.2017
 Поділитися

Поділитися в

У різдвяні дні мешканці Конотопа мали можливість спостерігати унікальне  явище у мікрорайоні Загребелля. Мова йде про стовпи води, які били з-під землі. Здалеку у клубах пари струмені нагадували справжні гейзери.  А зважаючи на тріскучий мороз – у місці витоку  – з’явилися ось такі льодяні скульптури.

IMG_20170108_154141

Кореспонденти Голосу Конотопа помітили на місці робітників із газовим балоном та іншими інструментами. Від них стало відомо – що ці підземні фонтани справа рук людських. І навіть більше:  це імпровізоване водне  шоу вони самі і влаштували.

 
IMG_20170108_154520

Як виявилося, різке зниження температури повітря спричинило серйозне заледеніння  у трубах системи водопостачання заводу “Червоний металіст” . То ж аби не допустити водного колапсу ( до слова, ця система постачає воду ще й до однієї із міських котелень) – працівники підприємства влаштували справжню спецоперацію. За словами представника дирекції заводу: проблемні ділянки спочатку прогрівали за допомогою газового балона, а далі потужним струменем води залишки льоду вимивалися із труб. Саме через, спеціально створені отвори, вода під тиском і била вгору, наче гейзери.

Роботи, попри тріскучі морози, велися навіть на Різдво і у святкові дні.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: