До відома конотопчан: держава забере з рахунків споживачів невикористані субсидії на газ

Суспільство | 16:44, 11.10.2016
 Поділитися

Поділитися в

Рішенням Кабінету Міністрів (Постанова КМУ від 23.08.2016 року №534) затверджено порядок розрахунку та повернення до державного бюджету сум невикористаних субсидій на оплату послуг газопостачання ВИКЛЮЧНО при комплексному споживанні або для індивідуального опалення за 2015-2016 опалювальний період. Законної сили Постанова набрала 30.08.2016 року – з моменту її офіційного опублікування.

ТОВ «Сумигаз Збут» на виконання вищезазначеної Постанови Уряду впродовж 31 серпня – 30 вересня 2016 року виконало роботи щодо:

  • повернення до бюджету сум невикористаних субсидій з особових рахунків споживачів;
  • підготовки та передачі банкам та платіжним сервісам інформації стосовно суми до сплати, розрахованої після повернення в бюджет сум невикористаних субсидій;
  • відображення сум невикористаних субсидій, які повернені в бюджет в особистому кабінеті на сайті 104.ua, починаючи з 6 жовтня 2016 року;
  • підготовки рахунків на оплату за вересень 2016 року, які споживачі отримають у жовтні, з метою відображення в них сум невикористаних субсидій, повернених в бюджет.

У зв’язку з цим не всі споживачі – отримувачі субсидії на оплату послуг газопостачання при комплексному споживанні газу або індивідуальному газовому опаленні змогли вчасно отримати рахунки за газ впродовж вересня 2016 року.

“Сумигаз збут” повідомляє, що нарахування, інформування та надання консультацій щодо субсидій покладене на органи соціального захисту, тому з цим питанням конотопчанам необхідно звернутися до місцевого органу соціального захисту населення (УСЗН), який призначив субсидію, або за телефоном урядової гарячої лінії 0800-507-309; 15-45.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: