Реклама
kontakt

До травневих свят разову матеріальну допомогу від держави отримають 1200 жителів Конотопщини

Суспільство | 18:18, 13.04.2017
 Поділитися

Поділитися в

У Конотопському районі на завершальній стадії робота з нарахування виплати щорічної разової грошової допомоги до 5 травня інвалідам війни, учасникам бойових дій, учасникам війни, членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та жертвам нацистських переслідувань, – повідомляють в управлінні соціального захисту Конотопської райдержадміністрації.

Виплата грошової допомоги буде проведена відділеннями поштового зв’язку або через установи уповноважених банків (шляхом перерахування на особовий рахунок отримувача) за місцем отримання пенсії, а особам, які не є пенсіонерами – за місцем їх проживання.

Детальніше про те, хто саме та у якому розмірі цьогоріч отримає разову матеріальну допомогу читайте за посиланням  knt.sm.gov.ua.

Управлінням соціального захисту населення спільно з установами, в яких ветерани перебувають на обліку, формуються списки ветеранів війни у розрізі відповідних категорій, тому звертатися до управління та подавати будь-які документи не потрібно.

А от учасникам бойових дій, які звільнені в запас, не є пенсіонерами чи інвалідами війни, необхідно було подати до 30 квітня 2017 року документи із цього переліку:

– заяву до військового комісаріату;
– реквізити банківського рахунку, на який будуть перераховані кошти;
– посвідчення УБД.

Виплату допомоги усім категоріям учасників бойових дій буде проведено до 5 травня 2017 року – йдеться на сайті Конотопської РДА.

У разі не нарахування або для перевірки даних необхідно звертатись за адресою: м. Конотоп, вул. Соборна, буд. 23, перший поверх, кабінет № 27 або за тел. 6-62-90 управління соціального захисту населення Конотопської районної державної адміністрації.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: