До Конотопа знову приїхали активісти залізничної блокади

Суспільство | 16:05, 2.06.2017
 Поділитися

Поділитися в

Начальник штабу блокади підполковник Сергій Акімович зробив заяву, у якій повідомив, що наразі група блокувальників перебуває не території товарної станції у місті Конотоп. Цю локацію, каже, обрали через стратегічність та близькість до кордону з РФ. Мовляв, це один із крупних залізничних пунктів, на базі яких відбувається перший етап сортування “товарняків”.

Зі слів ватажка блокадного руху –  тиждень тому активісти звернулися до Кабміну нарешті прийняти  проект постанови про припинення постачання вугіллля з російської території, який обіцяли затвердити ще в квітні.  Урядовці просто  зобов’язані  прийняти цю постанову, зважаючи на обставини – зазначив підполковник. Таким чином ліквідується ще один пункт залежності від країни-агресора.

Сьогоднішня акція має попереджувальний характер. Головна місія – з’ясувати ситуацію на вузловій станції. У Кабміну є ще тиждень на виконання своїх обіцянок. Аби ветеранам АТО не довелося знову відкривати редути та влаштовувати силові акції, які закінчуються відкриттям кримінальних справ і дестабілізацією залізничного сполучення – повідомив Сергій Акімович.

У числі активістів блокади оператор також зафіксував нардепів Єгора Соболєва та Семена Семенченка. Парламентарі повідомили, що зараз перевіряють спостережний пункт, який у Конотопі з’явився ще в березні. Вугілля скраплений газ та добриво  – основні товари, на яких тримається російсько- українська торгівля. До слова,  на одні лише закупи газу Україна витратила 1 млрд. гривень і тим самим поповнила скарбницю РФ.

“Не треба знову штовхати ветеранів АТО на рейки” – заявили парламентарі.  

Семен Семенченко в свою чергу додав, що простої заборони ввезення російського вугілля замало. За приклад поставив досягнення фахівців Зміїївської ТЕС, яким в найкоротші строки вдалося знайти альтернативу ворожій сировині і перейти з дефіцитного антрацитного вугілля на доступніше паливо газових марок. Варто звернути увагу на Львівсько-Волинський та Західно-Донбаський вугільні басейни – каже Семенченко. Там є поклади коксованого вугілля та вугілля газових марок, які в перспективі можуть забезпечити Україні енергетичну незалежність.

Повну версію звернення активістів блокадного руху  – дивіться за посиланням.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: