До конкурсу готові: на фінасування з ДФРР претендуватимуть 13 інвестиційних проектів Конотопщини

Суспільство | 15:30, 15.01.2017
 Поділитися

Поділитися в

13 інвестиційних проектів Конотопського району цьогоріч планується реалізувати за рахунок Державного фонду регіонального розвитку. Про це повідомила начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Людмила ЗЕРНИЧЕНКО

Зазначені інвестиційні проекти стосуються ремонту будівель навчально-виховних комплексів, капітального ремонту окремих комунальних доріг, розроблення схеми планування території Конотопського району, будівництва водопровідних мереж в с. Сахни та будівництва водопровідних мереж на окремих вулицях в с.Козацьке.

Детальніше про зміст заявок на фінансування з ДФРР можна дізнатися на офіційному інформресурсі Конотопської районної держадміністрації.

Нагадаємо, головними критеріями конкурсного відбору для інвестиційних проектів, які передбачають будівництво, є наявність затвердженої проектної документації; календарний план реалізації має становити від одного до трьох років; співфінансування з місцевих бюджетів на рівні 10 відсотків; спроможність суб’єктів, на фінансування об’єктів яких залучаються кошти ДФРР, забезпечувати подальше власне фінансування або їх утримання за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Щороку держава фінансує з коштів ДФРР проекти розвитку місцевих громад. Відбір відбувається на обласному рівні, і результати передаються на рівень національний (міжвідомча комісія Мінрегіонбуду). Кошти ДФРР розподіляються між областями за прозорою формулою, що враховує їхній економічний стан (менш розвинені області отримують більше коштів на душу населення).

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: