До червневої сесії конотопські депутати матимуть електронну систему голосування

Суспільство | 10:13, 2.06.2016
 Поділитися

Поділитися в

З поміж багатьох пропозицій в Україні Конотоп обрав систему «Віче». Як пояснюють у міській раді, вона має значні переваги в порівнянні з іншими системами електронних голосувань. Коштує втричі дешевше від системи «Рада»; не потребує щорічних витрат на системне обслуговування; не потребує електроживлення 37 окремих робочих місць (як системи, які оснащені планшетами, ноутбуками, айпадами і т.і.); картки депутатів для голосування є цифровими, що не потребує взяття відбитків пальців у користувачів, крім того, вони можуть перезавантажуватися у разі переобрання депутатського корпусу. Система також дає змогу на своїй базі здійснювати поіменне голосування не тільки під час сесій, а і на будь-яких інших засіданнях (засіданнях виконкому, нарадах з головами квартальних комітетів, Громадській раді тощо). За умови встановлення окремих додаткових програм має можливість здійснювати онлайн трансляцію засідань в мережі інтернет; формує протокол сесії та протоколи поіменного голосування, що у відповідності до Закону в день голосування мають бути оприлюднені.

Коштує система “Віче” 418,2 тис.грн. Договори на придбання основних складових системи електронного голосування вже укладений з ПрАТ «Мікросистема» з м.Хмельницький.

У мерії обіцяють, що наступна, червнева сесія, Конотопської міської ради відбудеться з використанням сучасних технологій.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: