Директора Конотопського будинку культури необґрунтовано звинуватили у грубому поводженні зі своїми вихованцями

Свято, Суспільство | 20:59, 8.01.2016
 Поділитися

Поділитися в

   Сьогодні в Конотопі у рамках комісійної перевірки відбулася зустріч із колективом міського будинку культури «Зоряний». Зустріч організували після конфлікту, який виник між міським головою Конотопа та директором БК «Зоряний» Мариною Люшиною.
Як написала Марина Люшина на своїй сторінці у Фейсбуку, Артем Семеніхін змушував її писати заяву про звільнення. Як стало відомо, конфлікт виник після того, як до мера Конотопа потрапила заява однієї із представниць трудового колективу БК «Зоряний», де йдеться про факт грубої та некоректної поведінки Марини Люшиної по відношенню до своїх вихованців. З метою проведення неупередженого розслідування Артем Семеніхін призначив комісійну перевірку діяльності директора БК «Зоряний».
На зустрічі присутні представники трудового колективу та члени театрального колективу, якими опікується Марина Люшина, запевнили, що факт образливого та грубого ставлення не мав місця і моральні норми спілкування не були порушені. «Наш керівник іноді називала нас «упирями». Але ми ніколи на це не ображались, тому що ми й справді «упирі», – жартома прокоментував ситуацію один із членів Народного театру «МИ».
Підсумовуючи зустріч, начальник відділу культури міської ради Олена Шинкаренко та секретар міської ради Олена Багрянцева порадили директору БК «Зоряний» бути коректною у своїх висловлюваннях при спілуванні з дітьми та студентами.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: