Депутати спробували голосувати поіменно

IMG_9055

Після того, як Парламент ввів поіменне голосування в місцевих радах, на лютневій восьмій сесії Конотопської міської ради депутати взялися за освоєння нюансів цього процесу. Через відсутність електронної системи голосування міські обранці змушені були приймати рішення за допомогою звичайних карток та паперових бланків. Процес виявився довготривалим  і не таким уже й простим, тим більше, що на порядку денному стояло  близько тридцяти питань. А тому сесія тривала п’ять годин.

Не обійшлося і без палких дискусій. Найбільше сперечалися за виділення коштів у розмірі 200 тисяч гривень на кожного депутата для здійснення ними своїх депутатських повноважень. Голова бюджетної комісії та міський голова не підтримали таку пропозицію, зазначивши, що бюджетні кошти потрібні для вирішення більш нагальних питань. Не дійшовши згоди, питання взагалі зняли з порядку денного.

Довго і прискіпливо обговорювали й питання  фінансування медицини та ремонту доріг. А от питання декомунізації нарешті зрушило з мертвої точки. Суперечливі назви вулиць прибрали зі списку, замінивши їх на більш прийнятні.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Категорія: Політика

вологість:

тиск:

вітер:

Сповістити про помилку

Текст, який буде відправлено нашим редакторам: