Депутати Конотопської міськради затвердили зміни до міського бюджету та обговорили проблему утримання ПТУ

Суспільство | 21:08, 15.01.2016
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 14 січня, у Конотопі відбулась позачергова четверта сесія міської ради сьомого скликання, на якій було розглянуто 2 питання, за результатами яких прийнято 2 рішення.
У роботі сесії взяли участь 29 депутатів міської ради та 4 депутати Сумської обласної ради. В ході засідання депутати розглянули та затвердили зміни до міського бюджету на 2015 рік та зміни до міського бюджету на 2016 рік.
Окремо обговорили проблему, пов’язану з утриманням трьох міських ПТУ. Йдеться про те, що згідно зі статтею 27 Закону України “Про Державний бюджет України на 2016 рік“ професійно-технічні та інші навчальні заклади мають фінансуватись з місцевих бюджетів. За словами начальника фінансового управління Конотопської міської ради, міський бюджет м.Конотопа неспроможний забезпечити фінансування професійно-освітніх послуг у повному обсязі. За розрахунками, на це потрібно близько 22 млн.грн.
Як зазначили конотопські депутати, у міських ПТУ навчається близько половини учнів з інших міст та районів області, тож логічно, аби і обласна влада долучилася до фінансування. Адже спрямовувати кошти міського бюджету можна лише на потреби територіальної громади. До того ж, самі заклади не передані до комунальної власності, цей процес триватиме поступово протягом року, хоча сплачувати заробітну плату та за житлово-комунальні послуги необхідно вже сьогодні. Раніше такі видатки здійснювалися через державний та обласний бюджети.
Питання вирішили тримати на контролі та повернутися до його розгляду на черговій сесії Конотопської міської ради, яка відбудеться 27 січня.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: