Демо версія Медок

Суспільство | 18:39, 14.12.2017
 Поділитися

Поділитися в

M.E.Doc є спеціалізованою програмою, що  дозволяє забезпечувати електронний документообіг. Зокрема, m.e.doc  необхідно завантажити для створення звітів, податкових накладних, рахунків і інших документів фінансової звітності.

Програма являє собою модифікований додаток, який призначений для взаємодії з державними контролюючими органами. «M.E.Doc» використовується для спрощення електронного документообігу з контролюючими органами, контрагентами або партнерами. За допомогою програми можна виконати такі операції як: подати електронний звіт в державні органи; зареєструвати податкову накладну в електронному варіанті; надіслати запити і отримати виписки з реєстру податкових накладних;   здійснити обмін податковими накладними, рахунками, актами виконаних робіт, договорами та іншими юридично значущими документами.

Обмін усіма видами електронних документів здійснюється за допомогою ЕЦП – електронно-цифрового підпису, яким вони підписуються для підтвердження достовірності.

Для обміну документами за допомогою програми «Медок» також необхідна спеціально створена під програму електронна поштова скринька. А для додання юридичного статусу електронним документам користувачам потрібно мати електронний цифровий підпис (ЕЦП).

У комп’ютерній програмі «Медок» можна використовувати сертифікати ЕЦП, отримані в наступних акредитованих центрах сертифікації ключів (АЦСК): АЦСК «Україна» (Центр сертифікації ключів «Україна»), АЦСК ІСД ДФС (Інформаційно-довідковий центр ДФС), АЦСК Укрзалізниця, АЦСК Держінформюст, АЦСКУкрсіббанк, АЦСК «Masterkey», АЦСК ТОВ НВФ «УНІС» (Українські національні інформаційні системи), АЦСК УСС (Українські спеціальні системи).

Для кожного підприємства розробниками створюється унікальний код доступу. Якщо в програмному забезпеченні «М.Е.Dоc» відсутній код доступу, то програма буде працювати як демо-версія, що функціонує в режимі пробної версії і дозволяє вивчити загальні можливості програми, за винятком функцій експорту, відправки по електронній пошті і друку документів.

Встановити програму медок можна зайшовши на сайт компанії Укрзвіт за адресою ukrzvit.ua/ua/demonstracionnaya-versiya-medoc

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: