Діяльність влади

Свято, Суспільство | 13:45, 2.06.2014
 Поділитися

Поділитися в

2 червня секретар міської ради Тарас Павлович Омельченко провів апаратну та робочу наради з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету Конотопської міської ради та керівниками комунальних підприємств міста.
 
Відповідно до порядку денного на нараді розглядалися питання, що стосуються життєдіяльності міста.
 
Начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Примак Я.П. проінформував про роботу комунальної галузі міста за минулий тиждень та стан погашення заборгованості за спожиті житлово-комунальні послуги населенням. За словами керівника, працівниками управління ЖКГ протягом тижня розглянуто та надано відповіді по 25 зверненням мешканців, з них 12 були розглянуті з виїздом на місце, проведені зустрічі з мешканцями та надані відповідні роз’яснення.
 
Головним завданням житлових підприємств в рамках підготовки господарства до роботи в опалювальному сезоні 2014-2015 років є проведення поточних ремонтів покрівель дахів житлових будинків. У кожному з житлових підприємств створені і працюють  бригади покрівельників. КРЕП «Центральне» 2 бригади, ЖРЕП «Житлосервіс» 2 бригади, ТОВ ЖЕД «Південна» 3 бригади, ТОВ ЖЕД «Сім вітрів» 2 бригади. Взагалі ситуація з виконанням поточного ремонту покрівель на 21.05.2014 наступна: КРЕП "Центральне" – 60% (115 звернень, 69 виконано); ЖРЕП "Житлосервіс" – 15% (198 звернень, 30 виконано); ТОВ ЖЕД "Південна" – 54,4% (68 звернень, 37 виконано); ТОВ ЖЕД "Сім вітрів" – 28,7% (174 звернень, 50 виконано).
 
Крім того житловими підприємствами міста виконувались роботи по ремонту та фарбуванню елементів дитячих майданчиків, які розташовані на прибудинкових територіях багатоповерхових будинків, завезенню піску до пісочниць, а також роботи по покосу зеленої зони прибудинкових територій.
 
ТОВ КП «Флора»  виконані роботи по висаджуванню 3120 шт. розсади квітів тагетеса на квітниках на пр.Миру, пл.Миру та вул.Бр.Радченків (Бульвар). Виконані роботи по спилюванню 5 аварійних дерев (вул.Комсомольська, вул.Рябошапка, пр.Миру). Виконані роботи по покосу трави на пл.Миру та в центральному парку культури та відпочинку. Виконувалися роботи по вивезенню сміття із урн міста та центрального парку культури та відпочинку. Виконані роботи  по підготовці міста до свят (святкове прикрашення міста, перекриття  руху та забезпечення енергоживлення під час проведення репетиції та святкових заходів, вивезення та огородження турнікетами місця проведення свят). Проводилися роботи по утриманню та обслуговуванню вуличного освітлення міста. З питань вуличного освітлення надійшло 8 звернень,  вирішено у робочому порядку. ТОВ «Дорожник» виконувались роботи з санітарного утримання територій міста.
 
Про роботу КП «Муніципалітет» звітував директор комунального підприємства Ожог В.П., який поінформував про реагування на звернення мешканців міста, які надійшли на службу 15-06.
 
Начальник відділу освіти Конотопської міської ради Олена Віталіївна Беспала довела до відома присутніх інформацію про результативність роботи з обдарованими учнями у 2013 -2014 навчальному році. Керівник відділу відмітила успіхи обдарованих дітей, які беруть участь у Всеукраїнських олімпіадах, обласних та міських конкурсах  і, що приємно перемагають на них. За словами Олени Віталіївни, 1485 дітей Конотопщини внесені в бази даних обдарованих дітей, а позитивним у результаті роботи із обдарованою молоддю вважає роботу Конотопської малої академії наук.
 
Завідувач сектору фізичної культури та спорту відділу у справах молоді та спорту Євдоченко Сергій Михайлович доповів про стан підготовки до проведення оздоровчої компанії 2014 року. На виконання міської Програми про відпочинок та оздоровлення дітей влітку 2014 року, повністю приведено у належний санітарний стан приміщення 3 заміських дитячих таборів, які вже сьогодні готові прийняти на відпочинок дітей. Всього планується оздоровити 6432 дитини у заміських, пришкільних та профільних літніх дитячих таборах.
 
Про спожиті енергоносії бюджетними закладами повідомили начальник управління освіти Беспала О.В. та головний лікар ЦРЛ Драганюк В.В.
 
Зі звітом про роботу із зверненнями громадян за тиждень, що минув виступила завідувач загального відділу Іноземцева Т.Г.. За минулий тиждень до Конотопської міської ради надійшло 28 звернень громадян, в яких порушувались питання виплати довідок про трудову діяльність; видачі посвідчення; надання роз’яснення щодо відсутності вакцини для проведення вакцинації дітей в лікувальних закладах; спилювання аварійних дерев; висадки нових дерев; правові аспекти функціонування Народної Ради та інші.
 
Завідувач відділу організаційної та кадрової роботи Руденко О.А. інформувала присутніх про виконання плану роботи виконкому за тиждень, що минув та основні організаційні заходи на поточний тиждень.
 
За підсумками наради секретар міської ради Тарас Омельченко надав доручення привести до належного санітарного стану території парку культури та відпочинку ім.Луначарського та підготувати графіки робіт з грейдування доріг, а також вжити заходи щодо недопущення використання несанкціонованої реклами в межах міста.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: