Реклама
kontakt

Чому ЖЕД “Сім вітрів” заборонили ремонтувати ліфти?

Суспільство | 20:20, 11.04.2017
 Поділитися

Поділитися в

Через виявлені в ході планової перевірки порушення з охорони праці ТОВ «Житлово-експлуатаційна дільниця «Сім вітрів» заборонено виконання робіт на висоті та експлуатацію 19 ліфтів, встановлених у житлових будинках.  До адміністративної відповідальності притягнуто винних посадових осіб підприємства. Про це повідомляється на сайті Управління Держпраці у Сумській області.

На момент проведення контрольного заходу у підприємства були відсутні дозволи на виконання робіт підвищеної небезпеки, а саме експлуатацію ліфтів. Також суб’єктом господарювання не проведено декларування в Управлінні Держпраці у Сумській області виконання робіт на висоті, а працівники, які допущені до виконання даних робіт, не пройшли спеціальне навчання та перевірку знань.

Зазначається, що робітники підприємства не в повному обсязі забезпечені спецодягом. Електротехнічні працівники не укомплектовані переносним захисним заземленням для захисту від ураження електричним струмом. Також керівництво ТОВ знехтувало проведенням періодичних випробувань драбин, запобіжних поясів і страхувальних канатів, несправність яких може призвести до нещасних випадків, а як наслідок травмування працівників.

Також повідомляється, що технічний стан, вказаних вище ліфтів, загрозливий. Адже машинні приміщення деяких з них не захищені від попадання атмосферних опадів, а в редукторах виявлено протікання мастила.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: