Чого хочуть жінки до 8 березня, – опитування

Суспільство | 18:19, 6.03.2016
 Поділитися

Поділитися в

Українські жінки до свята 8 березня хотіли б отримати у подарунок квіти, турботу і увагу, ювелірні прикраси, романтичну подорож, гроші, парфуми або косметику.

Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології, повідомляє depo.ua.

В цьому році вперше серед подарунків-лідерів у жінок – гроші.  6% жінок хотіли б отримати їх до свята, 5% чоловіків планують їх дарувати. Про романтичну подорож мріють 7% жінок, планують зробити такий подарунок 6% чоловіків. Ювелірну прикрасу хотіли б отримати у подарунок 9% жінок, така сама кількість чоловіків планують її дарувати- 9%. 6% жінок не проти отримати в подарунок парфуми або косметику.

Дослідження виявило, що квіти бажають отримати 23% жінок, а 30% чоловіків мають намір їх дарувати.

Також серед жінок 10% не чекають від чоловіків ніяких подарунків, крім турботи та уваги, натомість лише 6% чоловіків і справді не готують ніяких подарунків.

9%  жінок відповіли, що не мають людини, від якої вони чекають подарунків, та 5% чоловіків зазначили, що не мають, кому їх дарувати.

Якщо порівнювати дані останнього опитування з відповідями минулих років, то цікаво, що кількість жінок, які б хотіли отримати у подарунок квіти, зменшилася на 5% порівняно з 2014 р. (було 28%), серед чоловіків також суттєво зменшилася кількість тих, хто має намір дарувати квіти – на 8% (було 38%).

Жінки стали більше бажати ювелірних прикрас та грошей, в іншому ситуація з бажаннями жінок суттєво не змінилася.

Дещо підвищилася кількість чоловіків, які взагалі не планують дарувати подарунків жінкам (з 2% до 4%).

Опитування проводилося 5-16 лютого 2016 року. В ньому взяли участь 2020 респондентів з усіх областей України віком від 18 років.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: