Чиновникам Сумщини дали три місяці – аби люди з інвалідністю не відчували обмежень у пересуванні

Суспільство | 17:25, 12.02.2017
 Поділитися

Поділитися в

Місцева влада має три місяці на вирішення питань безбар’єрності людей з інвалідністю. Таке завдання дав очільник Сумщини Микола Клочко під час засідання колегії облдержадміністрації. Про це повідомляє regionews.sumy.ua.

Голова облдержадміністрації доручив усім відповідальним структурам та керівникам на місцях у визначений термін провести ретельне обстеження об’єктів соціальної сфери, медицини, освіти, культури тощо та перевірити стан пристосування установ і приміщень до потреб людей з особливими фізичними можливостями. Зокрема на вирішення питань доступності людей з інвалідністю до об’єктів житла, соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури області Микола Клочко дав місцевій владі тримісячний термін та закликав підійти до вирішення проблеми з повною відповідальністю.

Ключовими моментами у забезпеченні безбар’єрності стануть конкретні вимоги у сфері будівництва та громадського транспорту. У подальшому жоден об’єкт на Сумщині не може бути введеним в експлуатацію без наявності пандуса, що обов’язково має відповідати всім будівельним нормам – зазначив очільник області. А конкурси на здійснення перевезень, зокрема в громадському транспорті, мають проводитися з додатковою вимогою наявності маршрутів для людей з особливими потребами.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: