Чи втримає Конотоп продуктові ціни в умовах відсутності державних гальм?

Суспільство | 15:07, 2.10.2016
 Поділитися

Поділитися в

Відучора в Україні скасоване державне регулювання цін на продукти харчування. Відповідну постанову Кабінету Міністрів було затверджено на засіданні уряду 22 вересня.

Пілотний проект щодо скасування держрегулювання цін розрахований поки що на три місяці. Протягом цього часу  вивчатиметься динаміка цін, і за результатами моніторингу буде прийнято рішення про скасування, обмеження або оновлення такого регулювання.

У Міністерстві економрозвитку і торгівлі вважають, що постанова дасть можливість зменшити адміністративний тиск на бізнес і відмовитися від застарілих адміністративних практик.

“На період пілотного проекту українські фермери, виробники продуктів харчування, а також торговельні мережі звільняються від обов’язкової декларації цін і примусового встановлення націнки. Це дозволить виробникам і рітейлерам заощадити сотні мільйонів гривень щомісяця на адмініструванні декларативної собівартості продуктів і націнки. Саме таку ціну вони платять сьогодні за те, щоб виконувати застарілі пострадянські вимоги”, – йдеться в повідомленні Кабміну.

завершиться 1 січня 2017 року.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: