Через холод у школах скорочують уроки

Суспільство | 15:15, 19.04.2017
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні учні більшості шкіл міста повернулися додому раніше – через холод у класах та заради збереження здоров’я школярів керівники навчальних закладів вдаються до вимушеного заходу – скорочення уроків.

У міськвідділі освіти кажуть, що вдаватися до таких дій вони лише рекомендують навчальним закладам міста, оскільки температурний режим критичний не всюди. Так, приміром у СШ №9 температура повітря    складає +18 С і відповідає нормі. У Підлипненській школі є своя котельня, а значить і можливість вмикати опалення. Керівники решти закладів мають діяти згідно з ситуацією.

Скорочення уроків відбуватиметься доти, доки вуличний стовпчик термометра не поповзе вгору.

У дошкільних навчальних закладах дозволено вихователям вмикати в групах обігрівачі, а батькам рекомендовано забирати дітей додому раніше.

Дострокове вимкнення опалення у місті негативно відобразилося не лише на освітньому  процесі. У квартирах конотопців теж собачий холод, про що вони активно пишуть у соцмережах.

До відома. Як повідомляє інтернет-ресурс СумиПост, у зв’язку зі значним зниженням температури повітря, від сьогодні в Сумах відновлено теплопостачання закладів освіти та охорони здоров’я.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: