Бюро правової допомоги консультувало 18-річну породілю у пологовому будинку

Суспільство | 12:20, 17.05.2018
 Поділитися

Поділитися в

На запрошення завідувачої пологового відділення Липоводолинської центральної районної лікарні, Лідії Кравченко, 14 травня начальник бюро правової допомоги Наталія Пилипенко, в. о. начальника районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Ольга Береза провели спільний виїзний прийом у пологовому відділенні.

Юридичної консультації потребувала вісімнадцятирічна дівчина з багатодітної, малозабезпеченої сім’ї, яка не має паспорту і не перебуває у шлюбі. Наразі, майже вся родина прийшла провідати породілю з новонародженою дівчинкою. Кожному із присутніх Наталія Пилипенко вручила візитівки бюро,  щоб при потребі змогли звернутися за юридичною консультацією.

Мамі фахівець роз’яснила, що відповідно до законодавства звернутися до відділу ДРАЦС для реєстрації народження дитини може будь-яка довірена особа породілі з паспортним документом. В даному випадку це зможе зробити її мати, тобто – бабуся новонародженої. В той же час, відомості про батьків в актовому записі про народження дитини, а відповідно, і у її свідоцтві про народження, будуть неповні, зокрема – незаповнена графа про їх громадянство. Однак, як тільки молода жінка отримає паспорт, вона зможе звернутись до Липоводолинського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану із заявою про внесення змін до актового запису про народження доньки і повторно отримати свідоцтво про народжєення.

В.о начальника Липоводолинського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Ольга Береза прийняла пакет документів для реєстрації народження маленької Олександри, вручила присутнім інформаційні буклети.  Оскільки одна з цілей проекту – підвищення юридичної грамотності українців,  залишили достатню кількість буклетів і для наступних відвідувачів та пацієнтів пологового відділення, а також координати і номери телефонів Липоводолинського районного відділу ДРАЦС.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: