Було 90 – стало 129: за участь у пробному ЗНО абітурієнтам Конотопщини доведеться платити більше

Суспільство | 17:00, 11.01.2017
 Поділитися

Поділитися в

З 10 до 31 січня усі бажаючі абітурієнти Конотопщини мають зареєструватись для участі в пробному ЗНО. Після заповнення реєстраційної заяви он-лайн слід заплатити за участь.

Вартість складання тесту з одного предмету становить 129 гривень. У минулому році перевірка знань коштувала 90 гривень. Безплатним пробне ЗНО з одного предмета буде для дітей-сиріт й дітей, позбавлених батьківського піклування. Їх реєструватимуть відділи освіти.

Проходитиме зовнішнє незалежне оцінювання на початку квітня: 1-го числа абітурієнти матимуть змогу перевірити свої знання з української мови та літератури, а 8-го – з будь якого іншого предмету, який вони оберуть самостійно.

Зареєструватися на ЗНО можна на офіційному сайті Харківського центру оцінювання якості освіти. Саме до нього належить Сумська область. Заповнити анкету абітурієнта потрібно у розділі «Пробне ЗНО», про це йдеться на офіційному сайті центру.

Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Особи, які зареєструються для участі в пробному тестуванні, матимуть можливість:
– ознайомитись із стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року;
– виконати пробний тест та попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
– навчитись ефективно розподіляти час;
– отримати правильні відповіді та дізнатися результат за допомогою спеціального сервісу, що буде розміщений на сайті Українського центру оцінювання якості освіти;
– психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
– оцінити власний рівень навчальних досягнень.

До слова, абітурієнтам Конотопа і Конотопського району, які захочуть відчути атмосферу складання ЗНО і реально оцінити свої знання, – далеко їхати не доведеться. Адже місце зустрічі для пробного іспиту – аудиторії Конотопського інституту СумДу. Адреса внз – проспект Миру 26.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: