Було 11, стане 9: які вихідні дні матимуть конотопці після змін у “святковому законодавстві”?

Суспільство | 20:00, 13.04.2017
 Поділитися

Поділитися в

Після громадського обговорення Інститут національної пам’яті вніс зміни до законопроекту про державні та інші свята. Про це у Фейсбук повідомив директор інституту Володимир В’ятрович.

У публікації йдеться про те, що документ доповнили новою категорією – “Міжнародні дні”, куди включені, серед інших 8 березня – День боротьби за права жінок (день буде святковим, але не вихідним) та 1 травня – День праці (буде вихідним).

У хоі обговорення українці не підтримали намір запровадити Шевченківський день (9 березня) і День сім’ї (друга п’ятниця вересня) як вихідні святкові, тому цю пропозицію зняли з календаря.

Разом з тим до проекту включили традиційне свято – День Святої Трійці. Другий день після Великодня та Трійці (понеділок) залишається вихідним.

Також вноситься як традиційне свято – Різдво Христове за григоріанським календарем, що відзначається 25 грудня (не є вихідним днем).

Неробочий святковий день пропонують не переносити на понеділок, якщо він припадає на вихідний, окрім Різдва за юліанським календарем, 7 січня. День Державного Прапора України відзначатиметься 4 вересня.

Загалом кількість святкових вихідних днів зміниться з 11 до 9. Повний текст нового законопроекту можна переглянути за посиланням www.memory.gov.ua.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: