Virtual communities для жінок ВПО: взаємодія через створення віртуальних спільнот

Автор
Валентина Волік | 22:58, 12.10.2018
 Поділитися

Поділитися в

Таку назву мав захід, який відбувся 12 жовтня у  Ромнах  в рамках Програми по відновленню миру і діалогу для внутрішньо переміщених жінок “Голос жінки має силу”.
Блог-кав’ярня «Virtual communities для жінок ВПО: взаємодія через створення віртуальних спільнот» мала на меті – надати інформацію про новий тип товариств, які виникають і функціонують в електронному просторі (перш за все, за допомогою мережі Інтернет) з метою сприяння вирішенню своїх професійних, політичних завдань, задоволення своїх інтересів у мистецтві, дозвіллі тощо.
Учасники дізналися про об’єднання користувачів мережі в групи зі спільними інтересами для роботи в електронному просторі з метою подальшої самореалізації себе в якості блогерів.

Також розглянули успішні приклади розвитку віртуальних спільнот та обговорили можливості розвитку існуючих інтернет-спільнот та створення нових.
Представниці Роменського обї’єднання ВПО подарували працівникам Конотопського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги ( https://www.facebook.com/konotop.BVPD/) настільну гру “Переселенська блуканина”.
Захід проходить в рамках Програми по відновленню миру і діалогу для внутрішньо переміщених жінок «Голос жінки має силу 2018» та має на меті познайомити присутніх із висвітленням інформації по захисту прав жінок із числа внутрішньо переміщених осіб в блогах.

За правовою допомогою також можна звернутися до Конотопського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: м. Конотоп, вул. Братів Лузанів, 43 з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. Телефон: (05447) 6-23-47  Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги України 0 800 213 103

comments powered by HyperComments

Останні публікації автора