Відбувся звіт Конотопського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Автор
Валентина Волік | 08:29, 29.12.2018
 Поділитися

Поділитися в

Традиційно, напередодні Нового року, Конотопський місцевий центр з надання БВПД запрошує партнерів підбити підсумки роботи закладу та обговорити ініціативи проведення правопросвітництва на наступний рік.
Директор Конотопського МЦ Олександр Муха привітав усіх присутніх із прийдешніми святами, подякував за партнерство та співпрацю у 2018 році та наголосив, що за минулий рік до центру за правовою допомогою звернулося 7428 осіб, 982 особам було прийнято рішень про надання вторинної правової допомоги.
Окремо директор наголосив на правопросвітницькій роботі, яку здійснював Конотопський МЦ протягом року. 568 різноманітних заходів, серед яких семінари, тренінги, квести, білінгвальні зустрічі, воркшопи, кейс-методи, мітапи та інші. Найбільш яскраві – це  використання медіації в правовому захисті, літня платформа активного громадянства,  зустрічі у трудових колективах промислових підприємств, правопросвітницькі заходи під час літнього відпочинку дітей в оздоровчих таборах, участь у проекті ВПО «Голос жінки має силу».

У 2018 році працівники центру взяли участь у 27 тренінгах, форумах, семінарах, навчаннях, конференціях Міжнародного та Всеукраїнського рівня, ідеї та новації яких будуть використані під час планування у 2019 році.
За отриманням безоплатної правової допомоги звертайтеся до Конотопського місцевого центру, який знаходиться за адресою: 41615, м. Конотоп, вул. Братів Лузанів, 43, тел. (05447) 6-23-47

Окрім того, в Україні діє єдиний номер з надання безоплатної правової допомоги –
0-800-213-103     (Цілодобово, в межах України – безкоштовно)

Зателефонувавши за ним, Ви зможете дізнатися адреси та контакти центрів у всіх регіонах України та отримати консультацію фахівців.

comments powered by HyperComments

Останні публікації автора