Урочисте відкриття платформи правових консультацій «WikiLegalAid»

Автор
Валентина Волік | 13:19, 15.12.2018
 Поділитися

Поділитися в

13 грудня 2018 року відбулася презентація довідково-інформаційної платформи правових консультацій «WikiLegalAid».
«WikiLegalAid» – це довідковo-інформаційна платформа правових консультацій, яка дає можливість знайти відповіді на найактуальніші правові питання.
Вона була створена з метою надання якісних правових консультацій співробітниками системи безоплатної правової допомоги. Зараз скористатися можливостями платформи «WikiLegalAid» може кожен, хто має доступ до мережі Інтернет.
«WikiLegalAid» це:
·                   Систематизовано – вся інформація в базі розташована таким чином, щоб знайти консультації за певною тематикою було зручно та легко.
·                   Актуально – процес оновлення правових консультацій триває постійно; інформація, що міститься в базі, включає в себе і нові зміни в законодавстві, і зміни в судовій практиці.
·                   Вичерпно – за допомогою бази правових консультацій можна знайти вичерпну інформацію з правового питання, а також судову практику та зразки судових документів.
·                   Доступно – незалежно від того, де Ви знаходитесь (вдома, на роботі, у віддаленому районі) у Вас є доступ до якісної правової інформації,
Крім того «WikiLegalAid» це:
•         Просто – знайти актуальну інформацію з багатьох правових питань тепер можна на єдиній базі правових консультацій, що містить як посилання на актуальну законодавчу базу, так і практичні рекомендації від фахівців системи БПД.
•         Безкоштовно – доступ до всіх правових консультацій бази є безкоштовним для користувачів платформи.
·                   Для всіх – базою правових консультацій можуть користуватись як практикуючі юристи, студенти-правники, правозахисники, так і пересічні громадяни. Консультація сформована так, що відповідь буде зрозуміла всім.
«У базі правових консультацій міститься більше 1400 консультацій на найактуальніші правові питання, з якими звертаються клієнти до системи БПД. Окрім правової інформації в них міститься судова практика та зразки правових документів. База правових консультацій містить статті у відповідності до галузей права», – зауважив начальник відділу забезпечення роботи контактного центру Регіонального центру з надання БВПД у Сумській області Олексій Рибалка.

За правовою допомогою також можна звернутися до Конотопського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: м. Конотоп, вул. Братів Лузанів, 43 з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. Телефон: (05447) 6-23-47 

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги України 0 800 213 103

comments powered by HyperComments

Останні публікації автора