Конотопському місцевому центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги 3 роки.

Автор
Валентина Волік | 11:24, 2.07.2018
 Поділитися

Поділитися в

1 липня 2015 року розпочалася нова сторінка в історії захисту прав громадян в Україні.  100 місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги по всій державі розпочали свою роботу.
У Сумській області працює чотири місцевих центри у містах –  Конотоп, Суми, Охтирка, Шостка, місією яких є діяльність  по захисту прав людини шляхом забезпечення рівного доступу до правової інформації та правосуддя, посилення правових можливостей і правової спроможності представників соціально вразливих груп, територіальних громад та спільнот.
До території обслуговування Конотопського місцевого центру входять –  місто Конотоп та Конотопський район, місто Буринь та Буринський район, Липоводолинський та Недригайлівський райони, місто Ромни та Роменський район
За 3 роки завдяки сумлінній роботі юристів та адвокатів сотні тисяч українців отримали якісну правову допомогу, понад мільйон громадян – правові консультації, які допомогли їм в скрутних життєвих обставинах.
Фахівцями Конотопського місцевого центру за весь період діяльності:
зареєстровано 12 168 звернень клієнтів;
9 840 надано роз’яснень та консультацій;
1332 видано доручень адвокатам для представленні інтересів клієнтів у судах;
620 наказів видано працівникам відділу представництва та бюро для участі у судах різних інстанцій;
1296 проведено правопросвітницьких заходів для мешканців області;
128 консультацій надано громадським організаціям.
Конотопський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Конотоп, вул. Бр.Лузанів,43 та працює щоденно з 8.00 до 17 години без перерви.
Єдиний всеукраїнський контакт-центр 0-800-213-103. Цілодобово та безкоштовно.
 

comments powered by HyperComments

Останні публікації автора