Реклама
kontakt

Бійці 58 ОМПБр отримали нагороди з нагоди Дня Конституції України

Армія | 09:00, 28.06.2018
 Поділитися

Поділитися в

Почесні відзнаки Президента України за участь в АТО, медалі, нагрудні знаки командира бригади, грамоти та подяки за високі професійні навички, зразкову службу та вірність присязі  з нагоди відзначення  Дня Конституції України отримали кращі бійці 58 ОМПБр від солдата строкової служби до офіцера.

«Конституція – фундамент, на якому має вибудовуватися правова держава. А ми, військові, повинні стояти на захисті та обороні прав та свобод українців та всієї країни», – прозвучало у вітальному слові командування бригади разом з побажаннями міцного здоров’я, наснаги та сил.

▪️ БІЙЦІВ 58-ї НАГОРОДИЛИ з НАГОДИ ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ 🔰▶️ Кращі бійці бригади від солдата строкової служби до офіцера отримали заслужені нагороди за високі професійні навички, зразкову службу та вірність присязі.Почесні відзнаки Президента України за участь в АТО, медалі, нагрудні знаки командира бригади,грамоти та подяки вручили до Дня Конституції України.«Конституція – фундамент, на якому має вибудовуватися правова держава. А ми, військові, повинні стояти на захисті та обороні прав та свобод українців та всієї країни», – прозвучало у вітальному слові командування бригади разом з побажаннями міцного здоров’я, наснаги та сил. ——- 🇺🇦️ 58-а – СВІДОМИЙ ВИБІР КРАЩИХ!

Опубліковано 58 омпбр Середа, 27 червня 2018 р.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: