Більше тисячі пенсіонерів Конотопщини отримали електронні пенсійні посвідчення

Суспільство | 10:02, 5.10.2018
 Поділитися

Поділитися в

Серед новацій Пенсійного фонду України — електронне пенсійне посвідчення. Це сучасний інструмент, який дозволяє отримати пенсію, оплатити комунальні та користуватися електронними державними сервісами. Посвідчення поєднує функції пенсійного посвідчення та банківської картки, містить електронну інформацію про власника та електронний підпис за допомогою якого людина фактично дистанційно підтверджує особу.

Посвідчення нового зразка надає право користуватися всіма пільгами, які надаються пенсіонеру. Понад однієї тисячі пенсіонерів Конотопщини уже скористались правом на отримання модернізованого документу.

2 жовтня головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Конотопського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області Олена Ященко провела виїзний прийом громадян у с.Великий Самбір Конотопського району.

Головною метою заходу було надання жителям села роз’яснень по оформленню анкет на виготовлення електронного пенсійного посвідчення. Також в ході зустрічі, громадянам надано відповіді на хвилюючі питання, щодо пенсійного забезпечення та повідомлено про можливості сучасних сервісів Пенсійного фонду України — СМС-інформування, веб-порталу електронних послуг Фонду.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: