Більше 20 підлітків із Сумщини понівечили свої тіла за наказом “Синіх китів”

Суспільство | 19:40, 14.04.2017
 Поділитися

Поділитися в

Огляди учнів усіх шкіл на Сумщині допомогли виявити 21 дитину із подряпинами чи порізами на тілі. 11 із них були зареєстрованих у смертельних групах в соціальних мережах – повідомляє СпецКор із посиланням на інформацію оприлюденену під час брифінгу щодо запобігання діяльності «Синього кита» в Сумській області.

Як зазначив на публічному заході начальник відділу ювенальної превенції ГУНП в Сумській області Сергій Тарасенко: за всіма відомими правоохоронцям фактами, коли діти Сумської області завдавали собі шкоди, виконуючи завдання кураторів груп смерті, відкрили кримінальне провадження за фактом «доведення до самогубства».

За інформацією правоохоронців, на Сумщині не зареєстровали жодного випадку суїцидів дітей, пов’язаних із участю у смертельній грі. То ж аби і у подальшому запобігти страшним наслідкам кібер-гри – працівники поліції  радять батькам приділяти більше уваги психологічному стану дитини та уважно слідкувати за її віртуальним життям.

Нагадаємо, суть суїцидальних квестів від «Синього кита», «Тихого дому», «Моря китів», «Розбуди мене о 4:20» полягає у тому, що дитина отримує різного року завдання від свого куратора (усього їх 50 і всі вони націлені на причинення болю учаснику гри). Завершується гра – самогубством, яке її учасик має зняти на відео чи сфотографувати та викласти у мережу.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: