Базарні пристрасті: у Конотопі торговцям ринку запропонували розійтися

Суспільство | 12:00, 16.03.2016
 Поділитися

Поділитися в

Війна «за» та «проти» «Невського ринку» точиться в Конотопі вже більше двох років. У 2015-му обговорити це питання з депутатами під час  сесійних засідань неодноразово приходили як працівники «Невського», так і мешканці проспекту Миру 83, вікна якого виходять прямісінько на цей ринок. І кожен зі своєю бідою.

Люди з багатоповерхівки скаржилися на постійну антисанітарію та смітник на їхньому подвір’ї. А ще – на відсутність тиші та спокою, адже до ринку ні світ, ні зоря щодня під’їжджають вантажівки з товаром. У результаті функціонуванням ринку поряд з їхнім будинком мешканці втратили можливість спокійно відпочивати на подвір’ї чи гуляти тут з маленькими дітьми.

Працівники ринку, в свою чергу, руками й ногами чіплялися за свої робочі місця і ніяк не погоджувалися піти торгувати в інше місце, хоч їм і пропонували це неодноразово депутати. «Це наші робочі місця, – пояснювали вони, – і якщо нас позбавлять можливості працювати тут, як і чим ми будемо годувати свої родини?»

Та найбільш вагомою причиною того, що місце під ринком все ж таки потрібно звільнити, було те, що він, як з’ясувалося,  побудований на газовій трубі, і подальше його тут перебування може бути небезпечним. Щоправда власники торгових місць на «Невському» не хотіли брати цього до уваги, бо ж працювали, мовляв, стільки років і нічого не сталося.

Днями міська влада прийняла рішення про те, що незабаром торговці мають перейти на комунальні ряди, які будуть створені неподалік. Найближчими днями КП “Муніципалітет” організує “велике переселення” та допоможе підприємцям і простим селянам облаштуватися на новому місці. Містове з них влада поки що обіцяє не брати.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: