АТОшники отримають землю після втручання прокуратури

Кримінал | 08:19, 4.05.2016
 Поділитися

Поділитися в

До Конотопської місцевої прокуратури звернулось Головне управління Держгеокадастру в Сумській області з заявою про невжиття ліквідатором ТОВ “Агропромислова компанія “Конотоп” заходів для повернення земель сільгосппризначення в державну власність – повідомляє прес-служба прокуратури в Сумській області.

Конотопською місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження за фактом зловживання повноваженнями службовою особою приватного права незалежно від організаційно-правової форми.

Встановлено, що між ТОВ “Агропромислова компанія “Конотоп” та Конотопською райдержадміністрацією укладено договори оренди земельних ділянок, розташованих на території Гружчанської,Дептівської та Землянської сільських рад площею 1044,44 га строком на 10 років.

Однак 12 травня 2015 року постановою Господарського суду Сумської області вказане товариство визнане банкрутом і розпочато ліквідаційну процедуру.

Після втручання прокуратури між Головним управлінням держгеокадастру та ліквідатором ТОВ ” Агропромислова компанія “Конотоп” підписані акти приймання-передачі вказаних земельних ділянок.

Як повідомив керівник Конотопської місцевої прокуратури Сергій Сигида, у подальшому зазначені земельні ділянки планується передати у власність учасників АТО, які вже подали заявки на їх отримання.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: