Актуальне інтерв’ю: заступник начальника управління Держпраці в Сумській області та голова профспілки КТУ про ситуацію у трамвайному управлінні+ ВІДЕО

 Поділитися

Поділитися в

У ефірі сумського телеканалу ATV заступник начальника управління Держпраці в Сумській області та голова профспілки КТУ розповіли про ситуацію, що склалася на комунальному підприємстві.

Зокрема,  заступник начальника управління Держпраці в Сумській області Наталія Антоненко зауважила, що за липень фахівцями управління Дрежпраці було здійснено три спроби провести інспекцію і жодного разу це не вдалося зробити через перешкоджання нинішнього керівництва КТУ. Кожного разу на підприємство накладалася штрафна санкція у розмірі трьох заробітних плат. У інтерв’ю телеканалу посадовець порадила працівникам КТУ скористатися іншим способом захисту порушених прав: звертатися до суду і поновлювати свої трудові права у судовому порядку.

За її словами, управління Держпраці надіслали лист міському голові міста Конотоп ще 11 липня. Але наразі відповіді від місцевої влади досі не надійшло. У листі йшлося про те, аби Артем Семеніхін вжив заходів, забезпечив присутність керівника підприємства на робочому місці 18-19 липня та усунення перешкод проведення інспекційного відвідування. Однак, інспектори не були допущені для проведення інспекцій. За дане порушення для підприємства знову передбачена штрафна санкція у розмірі трьох заробітних плат – зазначила посадовець.

За словами Наталії Антоненко, зараз на розгляді в управлінні Держпраці перебуває близько 10 звернень від працівників КТУ, які стосуються заборогованості з виплати заробітної плати, неправомірного оголошення дисциплінарних стягнень у вигляді догани та неправомірного звільнення із займаних посад.

У свою чергу голова профспілки КТУ Наталя Кузько розповіла про напружену ситуацію у колективі та свої подальші кроки у боротьбі за повноцінну роботу підприємства.

Детальний перебіг розмови – дивіться у відео.

comments powered by HyperComments