Активістів з Конотопа запрошують на ретріт до Польщі

Суспільство | 14:26, 16.07.2018
 Поділитися

Поділитися в

Молодіжна організація “СТАН” запрошує активістів, віком від 19 до 35 років взяти участь у міжнародному обміні “8 причин бут и активними!/8 reasons to be active!”, що відбудеться з 9 по 16 вересня у Польщі.

Про це повідомляє управління економіки міської ради.

Завдання обміну – допомогти активній молоді осмислити, які навички кожному/кожній з них приносить участь у громадському і професійному житті. А також поглибити зв’язки між українським і польським громадським сектором.

Ретріт організовує Молодіжна організація “СТАН” спільно ГО “Ком’юніті плюс” та польським спортивним клубом “Lumaro”. Поїздка є частиною довготривалого проекту “Захисники демократії/Democracy Defenders”.

“8 причин бути активними!” – це молодіжний проект, у якому візьмуть участь активіст(к)и з України і Польщі. Учасни(ці/ки) дізнаватимуться про досвід одне одного в освітній, суспільній та мистецькій сферах, навчатимуться, відпочиватимуть, ходитимуть в гори та розроблятимуть спільні соціальні ініціативи.

Протягом тижня учасни(ці/ки) обміну житимуть у гостьовому домі в селищі Мужасихле, що розкинулось у горах Татрах поміж Закопаним і Татранською буковиною.

Свіже повітря, гірські краєвиди, віддаленість від міської метушні – саме те, що допоможе, активіст(к)ам вирватись із коловороту проектів та усвідомити свій розвиток у громадській діяльності, відтак, розпочати новий етап суспільного і професійного життя.

Щоб взяти участь в ретріті “8 причин бути активними!” заповніть анкету до 9 серпня включно. Результати відбору будуть оголошені не пізніше 12 серпня.

При відборі учасників та учасниць пріоритет буде надано що просувають Європейські цінності та Права Людини, долучаються до всеукраїнських ініціатив, присвячених Дню Миру та Європейському тижню проти расизму.

Молодіжна організація «СТАН»
http://stan.org.ua/…/retrit-u-gorah-polshhi-ob-yednaye-ukr…/

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: