Аграрний професійний ліцей Конотопа відзначив 80-річний ювілей

Суспільство | 11:16, 10.11.2016
 Поділитися

Поділитися в

Урочистості з цієї нагоди відбулися в навчальному закладі вчора.

Історія сучасного ліцею сягає в далекий 1936 рік, коли на конотопській землі вперше з’явилася школа механізації. За перші два роки школа підготувала 700 бригадирів тракторної бригади, механіків-комбайнерів, трактористів та водіїв.

У 1941 році, коли територія нашого краю була окупована фашистами, школа зазнала руйнації та на декілька років припинила свою роботу. Заняття в ній відновилися лише 1 березня 1944 року. У 1945 році школу механізації перевели до Кролевецького району, а на її базі створили школу садівників-овочівників. У 1952 році її теж розформували, а на її місце повернули школу механізації.

Починаючи з 1954 року навчальний заклад декілька разів змінював свою назву. Був училищем механізації сільського господарства №3, сільським професійно-технічним училищем №3, середньо-професійно-технічним училищем №3, СПТУ-33. Сучасну назву професійно-технічного аграрного ліцею заклад отримав у 2003 році, а в 2008-му набув статусу державного.

Нині ліцей очолює Андрій Водоп’янов. Колись він сам був учнем цього закладу, потім став майстром виробничого навчання, а згодом – директором.

На сьогоднішній день Конотопський професійний аграрний ліцей займає достойне місце серед закладів профтехосвіти і готує конкурентноспроможних робітників для ринку праці.

З ювілеєм ліцей вітали гості: представники обласної та районної адміністрації, депутати. Чудовим подарунком для викладачів, учнів та випускників закладу став святковий концерт.

IMG_0990

IMG_0984

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: