АДВОКАТ ЧМИРЯ: ПРО АБСУРД СУМСЬКОЇ ПРОКУРАТУРИ

Кримінал | 12:14, 2.08.2017
 Поділитися

Поділитися в

Сумська обласна прокуратура підготувала до суду справу, в якій немає підозрюваного. Це справжній абсурд та правовий колапс, стверджує адвокат Тарас Безпалий, коментуючи так зване завершення досудового розслідування у відношенні його підзахисного екс-губернатора Сумщини Юрія Чмиря.

На переконання правника, дії прокуратури є непрофесійними, а інформаційне висвітлення – заангажованим:

«Звертаю увагу своїх колег та журналістів, що прокуратура Сумської області забула прокоментувати ухвалу слідчого судді Зарічного райсуду м. Суми від 27.07.2017… У тексті ухвали зазначено про те, що судом не було встановлено вручення Чмирю Ю. П. повідомлення про підозру уповноваженою особою. Це означає, що уповноважена особа повідомлення про підозру не вручила, а вручила якась інша, не уповноважена на це Законом. Це означає, що суд не побачив у справі підозрюваного, про що зазначив у тексті».

Тарас Безпалий роз’яснює: замість того, аби врахувати рішення суду і належним чином повідомити про підозру, прокуратура відзвітувала, що розслідування справи вже завершено – вона буде передана до суду.

«Правовий колапс полягає в тому, що суд вказав: у справі немає підозрюваного. А прокуратура, начебто не бачачи це рішення, робить вигляд, що в справі підозрюваний є… Таким чином маємо ситуацію, коли суто із правової точки зору прокуратура готова направити до суду справу без підозрюваного», — наголошує адвокат Юрія Чмиря.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: