6 червня у Конотопі можуть відбутися одразу дві сесії + ВІДЕО

Влада, Суспільство | 18:31, 5.06.2018
 Поділитися

Поділитися в

Міський голова Конотопу записав та виклав на сторінці у мережі Facebook чергове відеозвернення, в якому повідомив,  що 31 травня на його ім’я надійшло два листи. У першому листі, який підписали 19депутатів,йдеться про призначення та проведення  засідання 26-ї сесії 6 червня. До порядку денного вони вимагають включити низку питань, серед яких — звільнення секретаря Конотопської міської ради Олени Багрянцевої та дострокове припинення повноважень самого Артема Семеніхіна.

У іншому же листі, який  надійшов від іншої групи депутатів йдеться про призначення та проведення сесії теж 6 червня, але там основні питання стосуються досі  неприйнятого бюджету нашого міста.

“Реагуючи на адекватне звернення депутатів міськради. 1 червня я підписав розпорядження про перенесення позачергової 26-ї та 17-ї сесій Конотопської міської ради 7-го скликання. На такій підставі: у зв’язку зі складною соціально-економічною ситуацією, необхідністю у виплаті заробітної плати працівникам галузі освіти та охорони здоров’я, невиплатою заробітної плати працівникам КП «Конотопське трамвайне управління», відсутністю фінансування закупівлі ліків для хворих на цукровий діабет, відсутністю фінансування потреб поточних та капітальних ремонтів навчальних закладів міста, відсутністю фінансування поточних та капітальних ремонтів доріг, неможлливістю прийняття трансфертів з державного та обласного бюджетів”, – сказав Семеніхін.

Відповідно до розпорядження міського голови від 01.06.2018 №94-ОД «Про перенесення позачергової 26 та 27 сесії Конотопської міської ради 7 скликання»,  продовження роботи позачергової 26 сесії міської ради відбудеться 06.06.2018 о 10.00, а 27 сесія міської ради відбудеться 06.06.2018 о 10.30.

“Зараз не час у міській раді займатися політикою і розглядати кадрові питання. Запрошую всіх працівників комунальних підприємств. Приходьте на сесію, подивіться, чим займаються депутати”, – заявив мер.

Шановні Конотопці! Прошу переглянути моє відеозвернення до Вас і в підсумку зробити відповідні висновки:Завтра буде проведено сесії Конотопської міської ради. Питання порядку денного:Питання від БПП, ригів і самопомочі: моя відставка і відставка моєї команди, для того аби дорватися до «корита»;Питання від Свободи, РНС, Справедливості, Батьківщини і УКРОПу: розвиток міста, ремонти доріг, шкіл, парків, лікарень, зарплата трамвайникам і бюджетникам…

Опубліковано Артемом Семеніхіним міським головою Конотопою 5 червня 2018 р.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: