4 юридичні та 34 фізичні особи Конотопщини заборгували державі понад півмільйона гривень

Суспільство | 18:45, 22.04.2017
 Поділитися

Поділитися в

Станом на 1 квітня на виконанні в Конотопському міськрайвідділі Державної виконавчої служби перебувало 117 виконавчих документів відносно 4 юридичних осіб та 34 фізичних осіб – підприємців на загальну суму 570,9 тис. грн. про стягнення коштів на користь держави в інтересах органів Пенсійного фонду України.

У рамках спільних заходів до боржників навідались працівники Конотопського міськрайвідділу виконавчої служби, Конотопського об’єднаного управління Пенсійного фонду України та Конотопського відділу поліції. Під час візиту боржникам роз’яснили наслідки від несплати обов’язкових платежів до бюджету Пенсійного фонду. З початку року спільні виїзди  дозволили мобілізувати на рахунки Фонду у поточному році 3,9 тис. грн.

Щоправда часто виїзним комісіям доводиться стикатися з тим, що у виконавчих документах, які пред’являються до виконання органами ПФУ, вказуються адреси боржників, за якими вони не мешкають на даний час, а іноді не мешкали взагалі, що ускладнює процес здійснення виконавчого провадження, державні виконавці вимушені звертатися до суду з поданням про оголошення розшуку таких боржників. Так на даний час за результатами розгляду подань державних виконавців у розшуку перебуває 27 фізичних – осіб підприємців та 5 – обмежено у праві виїзду за межі України.

З метою своєчасного погашення боргів та уникнення наслідків примусового виконання рішень громадянам рекомендується скористуватися Єдиним реєстром боржників, який працює в режимі реального часу для з’ясування наявності невиконаних боргових зобов’язань.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: