Реклама
kontakt

Проблеми селян мають бути почутими

Суспільство | 19:05, 19.04.2017
 Поділитися

Поділитися в

Народний депутат України Ігор Молоток провів прийом громадян у селі Чорноплатове Конотопського району. На зустріч з парламентарем прийшли громада та голови Мельнянської, Присеймівської та Вирівської сільських рад.

Перше, що турбує сьогодні селян – доля землі та земельних відносин у державі. Люди стали замислюватися над тим, чи правильним є те, що на сьогоднішній день фермери користуються людськими паями, при цьому ставляться до землі не завжди по-господарськи, виснажуючи її численними гербіцидами та хімікатами, при цьому те, що вони вирощують уже не хоче їсти ані худоба, ані птиця.. Парламентар впевнений, що люди мають право на контроль фермерської діяльності і в разі потреби повинні це робити.

Дуже гостро стоїть питання і щодо нарахування субсидії сільським мешканцям: відсоток набагато нижчий від того, який в опалювальний сезон нараховується містянам.

Свої запитання Ігорю Молотку поставили селяни і стосовно  оформлення спадщини, цін на продукти, реставрації сільської церкви та інші питання соціально-економічного розвитку села.

З огляду на децентралізаційні процеси обговорені питання та проблеми парламентар назвав особливо актуальними.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: